לחברי קהילת מרכז הנדל"ן - הרשמו להרצאה ללא עלות שאסור לכם לפספס

הדרך לבחירת הגורם המממן וחשיבה אחרת למימון פרויקטים

כדי להוציא פרויקט יזמי לפועל צריך קרקע, אדריכל, קבלן ועוד. אך בלי מוסד פיננסי מלווה שינפיק ערבויות חוק מכר או ילווה את הבנייה כולה או יסייע במימון הון עצמי נדרש - זה יהיה מאתגר לחלוטין.

בהרצאה חד פעמית, בהובלת סמנכ"לית הכספים של אשדר אורי אריאלי שהובילה מהלכי מימון לעשרות פרוייקטים,  ניתן כלים כיצד בוחרים את הגורם הנכון שילווה אותנו לאורך חיי הפרויקט, אילו דרכים אחרות עומדות בפנינו כניגשים למימון הפרוייקט? וניתן טיפים פרקטים לצלוח את תהליך המימון כשידכם על העליונה מול הגורמים המממנים!

אל תפספסו הרצאה פרקטית זו!

תאריך: 6/10/21 שעה: 10:00-11:30

להרשמה ללא עלות לחץ כאן >>
להרשמה ללא עלות לחץ כאן >>

לקבלת הזמנה להרצאה ללא עלות השאר פרטים עכשיו!

מרצה

אור אריאלי

סמנכ"ל כספים באשדר חברה לבנייה בע"מ

לקבלת הזמנה להרצאה ללא עלות השאר פרטים עכשיו!

אודות מרכז הנדל"ן

עולם הנדל"ן בישראל מאופיין בתנאים משתנים ללא הרף. שחקנים רבים המגיעים מאסכולות מקצועיות שונות יוצרים מורכבות ורב תחומיות המחייבים את העוסקים בענף להתחבר למקור מידע עדכני, מעמיק ואינטלקטואלי. לאור תנאים אלו הוקם מרכז הנדל"ן. מרכז הנדל"ן מהווה זירה קהילתית מבוססת ידע לעוסקים בענף ומוביל את השיח המקצועי בתחום הנדל"ן בישראל.
המרכז שם לעצמו כמטרה להקנות לאנשי הענף את הידע המעשי ביותר לצורכיהם השוטפים, כמו גם לאפשר לנציגי הענף לקיים דיאלוג פתוח עם בין אנשי המקצוע ועם מקבלי ההחלטות. המרכז מאגד בתוכו אנשי מקצוע ומומחים מובילים מתחום הנדל"ן ומציע תכניות העשרה שנתיות – קורסים, השתלמויות, ימי עיון, בד בבד עם פעילויות לאנשי הענף שמטרתן לקדם שיתופי פעולה, בניית תכניות הכשרה למנהלים, השפעה על השיח המקצועי וטיפוח קהילת נדל"ן איכותית וחזקה.